




670 ₴
603 ₴
Автомобільний органайзер має липучки, які допомагають надійно закріпити ящик-органайзер в багажнику автомобіля. Тепер дрібні речі будуть завжди в порядку. Органайзер виконаний з якісного, міцного матеріалу, гарно тримає форму, та буде служити тривалий час.
Придбайте товар в нашрму магазині та насолоджуйтесь чистотою та порядком!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Lancia, Mitsubishi, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Mini, MG, Isuzu, Iveco, JAC, Jaguar, Mercury, Mercedes-Benz, Jeep, McLaren, Mazda, Maybach, Maserati, Kia, Lincoln, Lifan, Lexus, Landwind, Lamborghini, Land Rover, Alfa Romeo, УАЗ, Москвич, Asia, ЛуАЗ, Aston Martin, Audi, BAW, Bentley, BMW, ИЖ, ЗИМ, Brilliance, Bugatti, Buick, BYD, Cadillac, ЗАЗ, ГАЗ, Chana, ВАЗ, Changhe, Богдан, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, АЗЛК, Dacia, Dadi, Daewoo, Daf, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Dongfeng, TATA, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Smart, FAW, SMA, Ferrari, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saturn, Samsung, Geely, Samand, GMC, Saab, Gonow, Great Wall, Rover, Groz, Rolls-Royce, Renault, Proton, Porsche, Pontiac, Plymouth, Peugeot, Opel, Nissan, Краз, МАЗ, KRONE, KATO, Tatra, LINDE, КАМАЗ, Multicar, HAULOTTE, BOBCAT, Белаз, KOMATSU, CASE IH, Урал, TADANO, ERF, Howo, CATERPILLAR, HITACHI, Kenworth, MANITOU, ЗИЛ, MAN, Avia, FOTON, LDV, CLAAS, NEW HOLLAND, SISU, Hino, LIEBHERR, Scania, Mack, SCHMIT, Peterbilt, Atlas, Balkancar, Bomag, Carmix, Demag, Doosan, Gaspardo, Hamm, LiuGong, Kverneland, Kubota, Kinze, John Deere, JCB, HIDROMEK, TAKRAF, TCM, Terex, UNIC, Vogele, Wirtgen, XCMG, XGMA, YANMAR, Zetor, АТЕК, Кировец, МТЗ, ТВЭКС, ХТЗ, CAT, Crown, Doosan Infracore, HELI, ChengGong, Grove, Yamaha, Kawasaki, Harley Davidson, ЛАЗ, БАЗ, МЗКТ, МоАЗ, Deutz-Fahr, K.H.D., FAUN, Magirus-Deutz, Valtra, Leyland, Yale, Fendt, Steyr, Saurer, JMC, ПАЗ, JCB Excavator, BOVA, Kassbohrer, EuroTrakker, KHD, Perkins, ЧТЗ, ЮМЗ |
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Материал | Оксфорд |
| Количество отделений | 6-10 |
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Elegant |
| Длина | 53 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Высота | 26 мм |
| Объем | 50 л |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |