


952 ₴
856,80 ₴
Автомобільний органайзер Elegant Maxi EL 100 644 відкриває широкі можливості для компактного зберігання необхідних у автомобілі речей. Це пластиковий складаний органайзер з кришкою, місткістю 37 літрів!
з кришкою
завдяки конструкції "гофра" у складеному вигляді органайзер має висоту всього 11 см
в розкладеному вигляді вміщає об'єм до 37 л
Придбайте товар в нашрму магазині та насолоджуйтесь чистотою та порядком!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Lancia, Mitsubishi, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Mini, MG, Isuzu, Iveco, JAC, Jaguar, Mercury, Mercedes-Benz, Jeep, McLaren, Mazda, Maybach, Maserati, Kia, Lincoln, Lifan, Lexus, Landwind, Lamborghini, Land Rover, Alfa Romeo, УАЗ, Москвич, Asia, ЛуАЗ, Aston Martin, Audi, BAW, Bentley, BMW, ИЖ, ЗИМ, Brilliance, Bugatti, Buick, BYD, Cadillac, ЗАЗ, ГАЗ, Chana, ВАЗ, Changhe, Богдан, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, АЗЛК, Dacia, Dadi, Daewoo, Daf, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Dongfeng, TATA, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Smart, FAW, SMA, Ferrari, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saturn, Samsung, Geely, Samand, GMC, Saab, Gonow, Great Wall, Rover, Groz, Rolls-Royce, Renault, Proton, Porsche, Pontiac, Plymouth, Peugeot, Opel, Nissan, Краз, МАЗ, KRONE, KATO, Tatra, LINDE, КАМАЗ, Multicar, HAULOTTE, BOBCAT, Белаз, KOMATSU, CASE IH, Урал, TADANO, ERF, Howo, CATERPILLAR, HITACHI, Kenworth, MANITOU, ЗИЛ, MAN, Avia, FOTON, LDV, CLAAS, NEW HOLLAND, SISU, Hino, LIEBHERR, Scania, Mack, SCHMIT, Peterbilt, Atlas, Balkancar, Bomag, Carmix, Demag, Doosan, Gaspardo, Hamm, LiuGong, Kverneland, Kubota, Kinze, John Deere, JCB, HIDROMEK, TAKRAF, TCM, Terex, UNIC, Vogele, Wirtgen, XCMG, XGMA, YANMAR, Zetor, АТЕК, Кировец, МТЗ, ТВЭКС, ХТЗ, CAT, Crown, Doosan Infracore, HELI, ChengGong, Grove, Yamaha, Kawasaki, Harley Davidson, ЛАЗ, БАЗ, МЗКТ, МоАЗ, Deutz-Fahr, K.H.D., FAUN, Magirus-Deutz, Valtra, Leyland, Yale, Fendt, Steyr, Saurer, JMC, ПАЗ, JCB Excavator, BOVA, Kassbohrer, EuroTrakker, KHD, Perkins, ЧТЗ, ЮМЗ |
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Материал | Пластик |
| Количество отделений | 1 |
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Elegant |
| Длина | 49 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Высота | 30 мм |
| Объем | 37 л |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |