
805 ₴/комплект
Автомобільний 1DIN MP3 програвач з FM радіоприймачем, 2х канальним підсилювачем потужності та незнімною передньою панеллю.
| Тип пристрою: | MP3 ресивер (бездисковий) |
| Типорозмір: | 1DIN |
| Тип екрану: | LED |
| Максимальна потужність: | 4 (стерео) х 40Вт |
| Кількість підключаємих динаміків: | 4 (стерео режим) |
| Передня панель: | Незнімна |
| Тип кнопок керування: | Механічні, гучність - енкодер, що обертається |
| Bluetooth: | Є |
| USB: | Фронтальний |
| USB порт для зарядки телефону: | Немає |
| Слот для карти пам'яті: | MicroSD |
| Пульт ДК: | Немає |
| Аудіовхід: | MiniJack 3.5мм |
| Лінійні виходи: | Стерео вихід, RCA |
| Лінійний вихід на сабвуфер: | Немає |
| Колір підсвічування кнопок (екрану): | Підсвічування екрану біле, підсвічування кнопок зелене |
| ISO конектор: | Є |
| Робоча напруга: | 12В |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fantom |
| Страна производитель | Китай |
| RCA-выходы | 1 пара |
| TV-тюнер | Нет |
| USB-интерфейс | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество каналов | 4 |
| Мощность | 40 Вт |
| Наличие Bluetooth | Да |
| Наличие GPS-модуля | Нет |
| Наличие Wi-Fi | Нет |
| Передняя панель | Несъемная |
| Поддержка iPod | Нет |
| Порт для SD-карты | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Mp3 |
| Тип экрана | Монохромный |
| Типоразмер | 1 DIN |
| Цвет | Черный |
| Входы и выходы | |
| Входы и выходы | Выход на сабвуфер, Аудиовыход |
| Разъём TRS | 3,5 мм |
| Число аудиовходов | 2 |
| Дополнительные характеристики | |
| Пульт дистанционного управления | Нет |