



591 ₴
Високошвидкісний вентилятор для кращого охолодження. Вакуумна трубка для покращеного контролю температури. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп’ютера.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА ОДНУ ЛАМПУ
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Характеристики
Світловий потік: 10000Lm;
Температура кольору: 5500K;
Типи цоколя: H27;
Тип LED елементу: 3570 CSP;
Тип охолодження: активний (радіатор з вентилятором);
Тип драйверу: зовнішній;
Потужність: 50W;
Робоча напруга: 9-16V.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H27/1 |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Код запчастини | 001319 |
| Світловий потік | 5600 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Джерело світла | Діоди |