









1 160,39 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Висота підйому | 350 мм |
| Висота підхоплення | 100 мм |
| Власна вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 104 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Довжина майданчика | 35 мм |
| Ширина майданчика | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | з рукояткою 17mm трещітка |
| Тип паковання | коробка |