


160,44 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Шліфування, Зачистний |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Зачисний |
| Стан | Нове |
| Товщина | 13 мм |