



77,90 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Колір шпателя | червоний |
| Кількість в пакованні | 3 шт. |
| Кількість лез у комплекті | 3 |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Розміри шпателів | 5х6х9 см 7х8х9 см 9х11х12см |
| Стан | Нове |
| Тип шпателя | Малярний шпатель |
| Ширина леза | 120 мм |