


79,45 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Колір шпателя | червоний |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Кількість лез у комплекті | 4 |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Розміри шпателів | 5, 8, 10, 12см |
| Стан | Нове |
| Тип шпателя | Малярний шпатель |
| Ширина леза | 120 мм |