


133,10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип шпателя | Малярський шпатель |
| Габарити | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Ширина леза | 120 мм |
| Комплектація | |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Кількість лез у комплекті | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір шпателя | синій |
| Розміри шпателів | 5, 8, 10, 12см |