





155,29 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал робочої частини | Гума |
| Матеріал ручки | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип шпателя | Малярський шпатель |
| Габарити | |
| Довжина леза | 60 мм |
| Ширина леза | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Кількість лез у комплекті | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір шпателя | білий |
| Розміри шпателів | 0,5х6х10см |